نتایج آزمون علمی مرحله استانی دانشگاه فرهنگیان استان خراسان رضوی اعلام شد
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
رشته تحصیلی |
محل تحصیل |
رتبه آزمون |
ملاحظات |
1 |
زهرا خورسند |
زبان وادبیات فارسی |
هاشمی نژاد |
اول |
|
2 |
سمیرا افضلی شهری |
زبان وادبیات فارسی |
هاشمی نژاد |
دوم |
|
3 |
رسول عابدی |
زبان وادبیات فارسی |
شهید بهشتی |
سوم |
|
4 |
علی رمضانی |
دبیری شیمی |
شهید بهشتی |
اول |
|
5 |
فاطمه عزیزآبادی |
دبیری شیمی |
هاشمی نژاد |
دوم |
|
6 |
نجمه بوستانی |
دبیری شیمی |
هاشمی نژاد |
سوم |
|
7 |
سیدحمید دلیری |
راهنمایی و مشاوره |
شهید بهشتی |
اول |
|
8 |
مصطفی آزادمنش |
راهنمایی و مشاوره |
شهید بهشتی |
دوم |
|
9 |
مهدی رستم زاده |
راهنمایی و مشاوره |
شهید بهشتی |
سوم |
|
10 |
علی خوش گفتار |
زبان وادبیات عرب |
شهید بهشتی |
اول |
|
11 |
سیدمحمد حسینی کاهوئی |
زبان وادبیات عرب |
شهید بهشتی |
دوم |
|
12 |
سمانه نظافت |
زبان وادبیات عرب |
هاشمی نژاد |
سوم |
|
13 |
فاطمه رضایی شرورانی |
زبان انگلیسی |
هاشمی نژاد |
اول |
|
14 |
علی دانشره |
زبان انگلیسی |
شهید بهشتی |
دوم |
|
15 |
آزاده گاراژیان |
زبان انگلیسی |
هاشمی نژاد |
سوم |
|
16 |
میترا دولت آبادی |
دبیری فیزیک |
هاشمی نژاد |
اول |
|
17 |
محسن شیرین عظیمی بزدی |
دبیری فیزیک |
شهید بهشتی |
دوم |
|
18 |
مریم برزویی |
دبیری فیزیک |
هاشمی نژاد |
سوم |
|
19 |
وفا حسین آبادی |
الهیات ومعارف اسلامی |
شهید بهشتی |
اول |
|
20 |
سیدمحسن حسینی |
الهیات ومعارف اسلامی |
شهید بهشتی |
دوم |
|
21 |
زهرا میر |
الهیات ومعارف اسلامی |
هاشمی نژاد |
سوم |
|
22 |
امیرحسین سپهریان |
تربیت بدنی |
شهید بهشتی |
اول |
|
23 |
فرشته محرابی |
تربیت بدنی |
هاشمی نژاد |
دوم |
|
24 |
سمانه غلامپور |
تربیت بدنی |
هاشمی نژاد |
سوم |
|
25 |
حسین غلامی چهکند |
دبیری ریاضی |
شهید بهشتی |
اول |
|
26 |
سیما ظریفی |
دبیری ریاضی |
هاشمی نژاد |
دوم |
|
27 |
معصومه هاشمی |
دبیری ریاضی |
هاشمی نژاد |
سوم |
|
28 |
امیر مجنونی |
دبیری جغرافیا |
شهید بهشتی |
اول |
|
29 |
محمدرضا سلیمی |
دبیری جغرافیا |
شهید بهشتی |
دوم |
|
30 |
حامد سالاری |
دبیری جغرافیا |
شهید بهشتی |
سوم |
|
31 |
فاطمه قربانزاده مراغه |
دبیری علوم اجتماعی |
هاشمی نژاد |
اول |
|
32 |
معصومه مقیسه |
دبیری علوم اجتماعی |
هاشمی نژاد |
دوم |
|
33 |
هادی بررودی سدهی |
دبیری علوم اجتماعی |
شهید بهشتی |
سوم |
|
34 |
الیاس امامیان |
دبیری زیست شناسی |
شهید بهشتی |
اول |
|
35 |
محسن ضعیفی |
دبیری زیست شناسی |
شهید بهشتی |
دوم |
|
36 |
سیده فائزه علاقه بندحسینی |
دبیری زیست شناسی |
هاشمی نژاد |
سوم |
|
37 |
اسماعیل سعادتی |
علوم تربیتی- آموزش ابتدایی |
علامه سبزوار |
اول |
|
38 |
ابراهیم سعادتی |
علوم تربیتی- آموزش ابتدایی |
علامه سبزوار |
دوم |
|
39 |
حمید مجنونی ورانلو |
علوم تربیتی- آموزش ابتدایی |
شهید بهشتی |
سوم |
|
40 |
مرتضی سعادتی |
آموزش وپرورش کودکان عقب مانده ذهنی |
شهید بهشتی |
اول |
|
41 |
مصطفی هادوی |
آموزش وپرورش کودکان عقب مانده ذهنی |
شهید بهشتی |
دوم |
|
42 |
عبدالقیاس شالی بر |
آموزش وپرورش کودکان عقب مانده ذهنی |
شهید بهشتی |
سوم |
|
43 |
محمود لطیفی توپکانلو |
ارتباط تصویری |
شهید بهشتی |
اول |
|
44 |
سیدعلی منصوری |
ارتباط تصویری |
شهید بهشتی |
دوم |
|
45 |
موسی منوچهری |
ارتباط تصویری |
شهید بهشتی |
سوم |
|